Čtvrté letní soustředění je už minulostí

 

Ani letos pro naše mladé florbalisty nechybělo letní vyžití. Tento měsíc proběhlo již čtvrté letní soustředění našeho týmu.


Druhé srpnové pondělí se u školní tělocvičny sešlo osmnáct hráčů, trenéři a jejich dva pomocníci, kterými se letos stali Honza Kreuzwieser  a Vojtěch Maruštík. V tu chvíli pro tyto všechny začal týden plný florbalového tréninku. A nejen tréninku. Týden to byl totiž nabitý různorodou činností. Využili jsme zmíněnou školní tělocvičnu pro trénink v hale, hřiště za školou na odreagování, krytý bazén pro lepší regeneraci, díky vstřícnému přístupu Ivana Hudce ml. i kino Marta během poledního klidu a každý den obecní jídelnu, abychom nabrali potřebnou energii.  A této energie bylo díky výborným obědům mnoho. Přálo nám i počasí, a tak jsme mohli strávit jeden příjemný večer u táboráku. Po něm přespat v tělocvičně, což k našemu soustředění také patří od samotného začátku. Po týdenní práci jsme vyrazili změřit síly na přátelský turnaj do Znojma. TJ Znojmo, jak si můžete přečíst v jiném článku, nám pak návštěvu oplatilo tuto středu. Z posledního dne si pak hráči odnesli odměny ze soutěží, fotografii na památku a dárek, kterým byl tentokrát minidres, jenž je přesnou kopií dresu každého hráče.

Na ně i na další výdaje tohoto soustředění přispělo Rodinné Vinařství Lukeštík. Přidalo se tak do seznamu našich podporovatelů. Za to jsme moc rádi a všichni děkujeme. Poděkování patří také všem, kteří pomohli s přípravou a samotným průběhem soustředění. Bez pomoci vás všech by uskutečnění této akce bylo mnohem složitější.

 

Podrobně si o soustředění můžete přečíst v rubrice "letní soustředění".  I samotní účastníci vám určitě rádi popovídají.  My doufáme, že si všichni soustředění užili, a příjemně tak vyplnili mezeru mezi florbalovými sezonami. Doufáme také, že tato letní tradice bude pokračovat i nadále.

 

Teď je před námi malá pauza, po které začne nová sezona s několika novinkami. Máme se tak všichni na co těšit!

                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                             Miroslav Fojtík

 

 

 

Diskuze

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

PODPORUJÍ NÁS

OBEC BOŽICE        LÉKÁRNY HYTYCH        ŠTRUNCOVI        DVOŘÁKOVI       ROBÍŠKOVI      TUROŇOVI