Přátelské utkání a trénink v Břežanech


Ve středu 20. 11. jsme vyjeli (starší a mladší žáci) do Břežan na plánované přátelské utkání a následný trénink v hale, kde se letos odehrají všechny turnaje Florbalové ligy nadějí. Od původního plánu jsme se odchýlili o jeden týden. Bylo to z důvodů opravovaných parket, které jsou už připraveny i na ligu. Ta nás čeká příští víkend.

První přátelské utkání odehrála mladší kategorie. Po ní následovala ta starší. Utkání nám, jako vždy první utkání sezony, ukázala, kde jsou naše velké nedostatky ve hře. Splnila tak jeden z cílů této akce. Vyzkoušeli jsme si také hru 5+1 a hru na velkém hřišti. Ani jedno nám domácí tělocvična nedovoluje. Střetnutí však nabídla i několik pěkných akcí a florbalových chvil u obou týmů. Co je důležité, obě utkání proběhla v rámci fair play.

Po zápasech absolvovali obě kategorie trénink zaměřený na dovednosti spojené s velkým hřištěm a hlavní nedostatky z utkání. V podvečerních hodinách jsme se pak rozjeli domů.


Poděkování patří břežanskému týmu pod vedením p. Růžičky. Jsme rádi, že se tuto akci (přátelské utkání, trénink) díky němu podařilo uskutečnit.


Nyní se již můžeme těšit na první turnaj Florbalové ligy nadějí, který proběhne 30. 11. v Břežanech.

 

PODPORUJÍ NÁS

OBEC BOŽICE        LÉKÁRNY HYTYCH        ŠTRUNCOVI        DVOŘÁKOVI       ROBÍŠKOVI      TUROŇOVI