V Přibicích pod širým nebem

I když by se mohlo zdát, letní soustředění nebyla naší poslední letní aktivitou. Tým z Přibic nás totiž pozval na zajímavé přátelské utkání, které proběhlo nezvykle pod širým nebem. Zajímavé bylo i složení týmu, kdy dohromady hráli hráči obou soustředění. Na hřišti se tak setkali hráči přípravky s hráči ze starších žáků.

V Přibicích jsme se sešli po obědě a chvíli se seznamovali s pro nás neznámým povrchem. Snažili jsme se také nestrávit příliš času na slunci, aby nám v utkání nedošly síly. Zahajovací písknutí zaznělo po druhé hodině. Od začátku se dostal tým z Přibic do vedení. To si držel i po dvou přestávkách, během kterých bylo pro hráče obou týmů přichystané občerstvení. Celé utkání ale držel svými góly náš tým ve hře Matěj Štrunc. Naši výborní fanoušci také ani ve velkém horku neztráceli dech a povzbuzovali své svěřence k vyrovnání. To nakonec pár minut před koncem třetí třetiny devátým gólem našeho týmu přišlo. Napínavý souboj tak pokračoval v nájezdech. V obou týmech si tuto dovednost vyzkoušeli všichni hráči. Jako poslední v celé sérii nastoupil Štěpán Jandásek, který musel prokázat pevné nervy, když za stavu 3:4 dokázal vyrovnat. Následovala proto další série čtyř nájezdů. V nich rozhodli Pavlína Maruštíková a Radek Horáček. Ve velmi vyrovnaném utkání jsme tak odcházeli jako šťastnější tým. Vítězi však byli všichni, co se této výborné akce zúčastnili. Přibickým za pozvání děkujeme!