letní florbalové soustředění

Letní soustředění 2016

Protože se na poslední chvíli neplánovaně zúžil tým trenérů, přistoupili jsme ke zrušení obou letošních letních soustředění. K rozhodnutí napomohlo i to, že si zbylí trenéři po pěti letech takto stráveného léta rádi odpočinou. Věříme, že pauza povede u všech ke správnému florbalovému vyhladovění, díky kterému vstoupíme do nové sezony s ještě větší energií a chutí.

 

Ani léto 2016 nebude pro naše hráče, a nejen pro ně, bez týdne letního soustředění. Naučit se něco nového a nasbírat další společné zážitky mohou v těchto termínech:

přípravka a elévové

1.-4. třída    (po domluvě i předškoláci)
25.-30. červenec
trenéři: Miroslav Fojtík, Vojtěch Maruštík, Tereza Juračková, Pavlína Maruštíková a David Hájek
cena: 980 Kč

mladší a starší žáci, dorostenci, junioři

od 5. třídy do 18 let
1.-6. srpen
trenéři: Miroslav Fojtík, Vojtěch Maruštík, Jakub Veselý
cena: 1450 Kč

Částka pokrývá náklady na jídlo, pití, dopravu, pronájmy, materiální zabezpečení, odměny, mzdy vedoucích a administrativní činnost SVČ Miroslav. Obě skupiny se mohou těšit na spoustu tréninkových jednotek a třeba i na bazén, táborák, přespání a společná trička.

Předběžně přihlášení (do 30. dubna u Miroslava Fojtíka na tel. čísle 605 568 498) dostanou v průběhu května závaznou přihlášku s přesnějšími informacemi. Denní program poté všichni obdrží první den soustředění. Protože je kapacita obou soustředění omezena, příležitost dostanou dříve závažně přihlášení (odevzdaná přihláška, zaplacený poplatek).


Letní soustředění 2015

přípravka, elévové                                        20.-25. července
                                                                       trenéři: Miroslav Fojtík, Tereza Juračková, Pavlína Maruštíková, David Hájek

       zprávy z jednotlivých dní

      video

mladší a starší žáci, dorostenci                     13.-18. července
                                                                           trenéři: Miroslav Fojtík, Jakub Veselý, Vojtěch Maruštík

        zprávy z jednotlivých dní

        video

 

Letní soustředění 2014                                5.-9. třída           

11.-16. srpen        trenéři: Miroslav Fojtík, Jakub Veselý
                                       pomocníci: Vojtěch Maruštík

Každý den si zde můžete přečíst krátké postřehy a prohlédnout několik fotografií.

Jídelníček na celý týden naleznete zde.

 

Pátek a sobota

Jeden den jsme si se zprávami dali pauzu. Pátek byl totiž dnem, kdy jsme ze soustředění neodcházeli domů. Hned ráno jsme vyrazili na relaxační výlet do Znojma. Zpět jsme se vrátili na poslední oběd v naší jidelně. Odpoledne pak odstartoval vrchol soustředění, turnaj ve hře 3+1. Tři týmy se utkaly každý s každým celkem dvakrát. Mezi utkáními se dohrála i finále v nájezdech (Jirka Hrbáček a Radek Šob) a přestřelce (Rosťa Tomášek a Valentýn Zoufalý).

Turnaj nakonec do vítězného konce dotáhl tým Milana, Terezky, Davida, Matěje a Honzy. Přestřelku vyhrál Rosťa, nájezdy pak Jirka.

Poté jsme si tělocvičnu nachystali na spaní a přesunuli se na táborák. Cestou zpět nechyběla ani stezka odvahy.

Snídaně proběhla u fotbalového hřiště, kde jsme se také osprchovali. Po poklidném ránu se uskutečnilo několik soutěží o sladkou odměnu. Na úplný závěr soustředění jsme celý týden zhodnotili a předali diplomy a odměny vítězům jednotlivých soutěží. Všichni také na památku dostali plakát a placku s naším logem.

Doufáme, že si všichni soustředění užili a něco nového se naučili. V nové sezoně na to pak můžeme navázat.

Všechny fotografie a videa v nejbližší době ve fotogalerii a videogalerii .

Krásný zbytek prázdnin!


Čtvrtek

Dnes se nám umoudřilo počasí, takže jsme si konečně mohli zpestřit trénink o aktivity na umělce za školou. Rozehřáli jsme se vybíjenou, pokračovali fotbalem a skončili házenou. Před venkovní aktivitou jsme se jako každý den rozehřáli a protáhli. Florbalový trénink byl dnes zaměřen na clonění, tečování a cvičení „přihraj a běž“.
Nechyběl ani výborný oběd a po něm nutný odpočinek. Turnaje v přestřelce a nájezdech už se dostaly do semifinále. Kromě zmíněných činností jsme odpoledne procvičovali držení míčku na připraveném slalomu. Na závěr hra a úklid.
 

Fotografkou se kvůli svému klidovému režimu stala Natálka. Díky tomu bude v závěrečné fotogalerii z tohoto dne více fotek. Takže děkujeme :)

Středa

V dnešním tréninkovém dnu hráli hlavní roli přihrávky, střely a Vojta Maruštík, který dnešní program naplánoval a vedl.

Na začátku dne proběhlo nezbytné rozehřátí a protažení. Poté následovala cvičení procvičující právě přihrávky a střely. Před obědem jsme opět hráli modifikovanou hru. Dnes s pravidlem tří přihrávek před střelbou.

Hladoví jsme se přesunuli do božické jídelny, kde jsme „načerpali palivo“ na další trénink. Po poledním klidu pokračovala další cvičení, kde jsme kromě přihrávek a střel procvičovali hru 1na 1. Po soutěži ve střelbě následovala hra. Dnes jsme výrazně pohnuli i s turnajem v nájezdech a přestřelce.

Pomyslné žezlo pro nejlepšího hráče za dnešní výkon převzal po Petru Řihákovi Valentýn Zoufalý.

Úterý

Úterní trénink byl zaměřen na zpracování a držení míčku. Brankaři dnes zase procvičovali výhozy a zdokonalovali základní techniku. Hlavní tréninkové prvky proběhly v dopolední části dne (video 1). Před obědem jsme ještě stihli rozehrát turnaj v nájezdech.

I na druhém obědě jsme si všichni pochutnali. V odpoledním klidu jsme zhlédli finále švédské florbalové ligy. První část odpoledního tréninku jsme strávili hrou s názvem „tref svého trenéra“ (video 2), pokračovali jsme ve hře dva na dva. Poté jsme se už vydali na důležitou regeneraci do božického bazénu. Poslední část odpoledne jsme pak věnovali prvním soubojům v přestřelce, která společně s nájezdy patří mezi táborové turnaje.

 

Pondělí

První den soustředění jsme se všichni v domluvený čas sešli v tělocvičně. Na úvod jsme si řekli, co je nového a jak bude soustředění probíhat. Poté už začal trénink. Ten byl celý zaměřen na vedení míčku, driblink a základní brankařské dovednosti. Po výborném obědě jsme se osprchovali a odpočinuli si. Tréninkový den byl pak zakončen hrou a protažením.

 

Letní soustředění 2014                                                     1.-4. třída           

7.-11. červenec                   trenéři: Tereza Juračková, Miroslav Fojtík

Dnešním dnem (7. 7.) začalo Letní florbalové soustředění nejmladších Panterů. Každý den si zde můžete přečíst, co jsme během dne prožili. Vše bude doplněno i o několik fotografií. Všechny je pak naleznete po soustředění ve fotogalerii.

Na jídelníček na celý týden se můžete podívat zde.


Pátek

Páteční den byl na tomto soustředění i dnem posledním. Hned ráno jsme rozehráli velký turnaj, který skončil těsně před obědem. Obědvání v obecní jídelně jsme zakončili sladkou tečkou a i tentokrát si po jídle odpočinuli.

Odpoledne jsme všichni soutěžili v dovednostech – driblink, střela přes celé hřiště a střela s odrazem. Nejúspěšnější v nich byl Bohdan Rapčan, následoval ho Peťa Solař a třetí byl Kuba Jírovec. Sladkou odměnu dostali ale i hráči na dalších místech.

Na závěr dne jsme zhodnotili celý týden a předali diplomy ze zmíněných soutěží. Ocenění „hrdiny týdne“ získal Bohdan Rapčan a diplom pro nejmladšího hráče byl předán Šimonovi Rapčanovi.

Na památku jsme všem hráčům předali společné fotky, sladkosti a jako hlavní dárek sadu míčků.

 

Doufáme, že si florbalové soustředění hlavně všichni užili, sblížili se s kamarády a něco nového se naučili. Společně se pak můžeme těšit na následující sezonu.

 

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout všechny fotografie v plném rozlišení. Přidány budou během několika dnů. Ke konci prázdnin zde naleznete i zajímavá videa.

 

Všem přejeme krásné prázdniny!

Tereza Juračková a Miroslav Fojtík


Čtvrtek

Čtvrteční den vystihují dvě hlavní věci, výlet do Hrušovan a opékání špekáčků. Mezi nimi jsme byli na obědě a trénovali. Dnes nájezdy a střelu příklepem.Středa

Dnešní den jsme zahájili trošku jinak. Díky příjemnějšímu počasí jsme středeční soustředění začali vybíjenou venku na trávníku u tělocvičny. Poté jsme si zahráli několik her s psychomotorickým padákem, trénovali jsme koordinaci, spolupráci týmu a naše ranní hry jsme ukončili oblíbenou „medúzou“. Po návratu do tělocvičny jsme dopoledne strávili slalomem na čas, při němž kluci trénovali různé florbalové dovednosti.

Před obědem jsme se šli osprchovat a čekání jsme si zkrátili hrou s frisbee. Oběd všem chutnal, někteří si šli dokonce přidat.

Po obědě jsme měli krátký odpočinek a sledovali seriál „Jak vycvičit draky“.

Odpolední část tréninku jsme se soustředili na trénování postřehu a koordinace pomocí lana, které kluci přeskakovali. Poté jsme se rozdělili na dvě poloviny a proběhl speciální trénink brankařů a hra 1 na 1. Tréninkovou jednotku jsme zakončili hrou všech hráčů na celém hřišti (3 na 3).

Nakonec jsme se jako každý den protáhli, aby nás nic nebolelo. K dnešnímu protažení jsme využili mimo jiné jógu. Před odchodem jsme si pověděli, co se nám líbilo a nelíbilo, uklidili tělocvičnu a rozloučili se „medúzou“.


Úterý

Druhý den soustředění jsme začali podobně jako ten první. V poklidné ranní atmosféře jsme si sdělili své zážitky a zhodnotili včerejší den. Úvodní sportovní aktivitou byl florbal s hokejkami naruby.

Po něm jsme se zase lépe poznali a trénovali týmovou spolupráci.

Dnes jsme využili, kvůli teplotě bohužel pouze chvíli, i hřiště za školou. Hlavní florbalovou náplní pak byla hra 1 na 1 a hra 2 na 2. První zmíněnou jsme trénovali před obědem, druhou po něm. Ani dnes nechybělo osvěžení v podobě sprch. Čekání na sprchující jsme si zpříjemnili hraním Crossboulí.

Po obědě, na kterém jsme si i dnes pochutnali, jsme si odpočinuli v božickém kině.

Cestou do tělocvičny jsme se zchladili na zmrzlině.

Po zmíněné hře 2 na 2 jsme se protáhli a uklidili tělocvičnu tak, abychom zítra mohli pokračovat.

 

Pondělí

První den soustředění jsme se ráno sešli na domluveném místě a v domluvený čas. První část dopoledne jsme využili na vyprávění o všem novém a o tom, co nás na soustředění čeká. Nechyběly ani seznamovací hry, díky kterým jsme se zase o trošku více poznali.

Po dopolední svačině byl připravený program na rozvíjení důležité florbalové dovednosti – vedení míčku. Po náročném a hlavně horkém dopoledni jsme se zchladili ve sprchách na fotbalovém hřišti a pokračovali na oběd do obecní jídelny, který byl výborný.Poobědový klid jsme strávili společně s Werichovou pohádkou v tělocvičně. Odpolední program byl ve znamení zdokonalování vedení míčku. Po malé svačině nesměla chybět ani hra a nájezdy. Po nich jsme se protáhli, abychom zítra mohli pokračovat v plné síle, uklidili tělocvičnu a rozešli se domů.

 

Letní soustředění 2014

Jedná se již o páté a šesté letní soustředění, které probíhá jako příměstský tábor pod SVČ Miroslav.
 

1.-4. třída           

7.-11. červenec                   trenéři: Tereza Juračková, Miroslav Fojtík

cena: 830 Kč
 

Tréninky budou probíhat ve školní tělocvičně a na hřišti za školou. Obědy na OÚ v Božicích. Na každý den zajištěny sprchy.

V ceně: 5 x oběd, pití a malá sladkost na všechny dny, výlet/přátelské utkání, odměny spojené s ukončením soustředění, trenéři a výdaje na administrativu SVČ Miroslav.

Kapacita tábora je omezena na 14 dětí.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

5.-9. třída           

11.-16. srpen        trenéři: Miroslav Fojtík, Jakub Veselý
                                       pomocníci: Vojtěch Maruštík, Jan Kreuzwieser     

cena: 870 Kč     

Tréninky budou probíhat ve školní tělocvičně a na hřišti za školou. Obědy na OÚ v Božicích. Na každý den zajištěny sprchy.

V ceně: 5 x oběd, pití na všechny dny, pečivo k táboráku, 1x snídaně, návštěva bazénu v Božicích, přátelské utkání, odměny spojené s ukončením soustředění, trenéři a výdaje na administrativu SVČ Miroslav.

Kapacita tábora je omezena na 16 dětí. (Prvních 12 řádně přihlášených + trenéry vybraní ze zbylých zájemců.)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zájemci se předběžně přihlašují na telefonním čísle 605 568 498.

Závazné přihlášky s podrobnějšími informacemi získají předběžně přihlášení od trenéra Miroslava Fojtíka začátkem dubna.

Na to, jak probíhala předešlá soustředění, se můžete podívat níže.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat trenéra
Miroslava Fojtíka (605 568 498).

 

 

 

Letní soustředění 2013                                                            Trenéři: Miroslav Fojtík, Vojtěch Svatoš
12. 8. - 17.8.                                                                                                         

Opět si zde každý večer můžete přečíst, co se daný den dělo, a zhlédnout několik fotografií.

Všechny fotografie v plném rozlišení pak naleznete v rubrice "fotogalerie".

 

Jídelníček na celý týden zde:

https://www.bozice.cz/wp-content/uploads/2010/12/J%C3%ADdeln%C3%AD%C4%8Dek-12-16-8-2013.pdf

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sobota

Tento den byl dnem závěrečným. A jako takový byl tradičně vyplněn soutěžemi, hrou a rozdáním dárků. Ani dnes ale nechyběl úvodní a závěrečný strečink. Mezi soutěže byly zařazeny střela na přesnost (po zemi, oblouček), nájezdy a slalom. Na samotný závěr jsme zhodnotili průběh tábora a předali odměny v podobě sladkostí. K tomu pak fotku všech účastníků soustředění na památku a dárek, kterým byly minidresy každého z hráčů. Vše si můžete prohlédnout na fotografiích níže.

Doufáme, že se toto soustředění všem líbilo, že si ho řádně užili a že se každý zase něco nového naučil.

Za rok zase na viděnou!

                                                                                                                    Mirek a Vojta

 

 

Pátek

 

Hlavní událostí dnešního dne byl přátelský turnaj s týmy TJ Znojmo. Ten se odehrál na jejich domácím hřišti ve Znojmě. Oba týmy vytvořily dvě mužstva, která spolu sehrála turnaj systémem každý s každým. Naše hra se postupně zlepšovala a stávala se napohled hezčí. Bylo vidět i mnoho individuálních zlepšení. Jsme ta rádi, že nám tuto možnost znojemský tým umožnil. Rádi ho tak pohostíme příští týden u nás.
Turnaj se protáhl, takže plánovaný rozchod byl pouze dvacetiminutový. I tak se všichni před cestou stihli občerstvit. Po příjezdu nás čekal poslední oběd v jídelně, který byl skvělou tečkou za všemi výbornými obědy. Odpolední program se skládal ze soutěží ve střelbě a nájezdech. Ani nyní nechyběla hra.

                                                                                                                                                                                            

 

Středa-čtvrtek
 

Středeční dopoledne jsme prohlubovali technické dovednosti brankařů i hráčů. Po dalším výborném obědě v jídelně na OÚ jsme se rozešli domů, abychom se v pozdní odpoledne opět sešli a mohli nachystat tělocvičnu na přespání a vyrazit na táborák. Během něj jsme si zahráli i běžecké pexeso. Před návratem do tělocvičny jsme se šli vysprchovat do sprch na fotbalovém hřišti.
 

Budíček druhý den byl o půl osmé ráno. V klidnějším tempu jsme se po něm přesunuli na snídani, po které jsme zahájili tréninkovou jednotku, s niž tentokrát pomáhal Honza Kreuzwieser. Trénink byl zaměřen na techniku, hru 2:2 a 1:1 a různé druhy střel. Součástí tohoto programu byl i fotbálek za školou, focení společné fotografie, měření rychlosti střely a hra, jež byla odpoledne směřována k pátečnímu přátelskému utkání.

Výsledky měření rychlosti střely a hodu
 

STŘELA     HOD  
         
jméno rychlost (km/h)   jméno rychlost (km/h)
Matěj 74,35   Bohdan 67,66
Luboš 80,96   Petr 91,46
Terezka 57,83   Vojta 108,18
Milda 70,06      
Rosťa 40,48      
Radek 72,86      
Ondra 74,35      
Honza 60,72      
Zdeněk 50,60      
Štěpán 60,72      
Milan H. 47,94      
Rosťa T. 82,80      
David 72,86      
Jirka 84,73      
Valentýn 52,05      
Radek H. 40,48      
Honza K. 104,09      
Bohdan 43,37      

 

 

 

 

Úterý

Druhý den jsme zaměřili na zlepšování techniky přihrávek a zpracování míčku u hráčů a u brankařů na zažití základních postojů a řešení jednoduchých herních situací. Nechybělo ani cvičení na zlepšení koordinace a hra. Dopoledně bylo zpestřeno fotbalem na umělce za školou a odpoledne bazénem v Relaxu. S tréninkem během dne pomáhal a svými výkony hráče motivoval Vojtěch Maruštík.

 

 

Pondělí
 

První část tohoto zahajovacího dne jsme využili na seznámení se s programem a zásadami tábora. Nechyběla ani seznamovací hra pro všechny účastníky soustředění.
Tréninková jednotka byla zaměřena na zopakování technických základů jak pro hráče, tak pro brankaře. Dopolední část jsme zakončili hrou. Na výborném obědě jsme pak doplnili energii, kterou jsme dopoledne vydali. Poobědový kroužek jsme strávili u filmu v božickém kině Marta. Poté jsme pokračovali v opakování základní techniky. Tentokrát střely z první. Vrcholem dne pak byla soutěž v nájezdech. Protože rádi cvičíme v čistém prostředí, po celém dnu jsme vytřeli hrací plochu tělocvičny.

 

Neděle             

Letošní florbalové soustředění už klepe na dveře, takže sbalte vše potřebné a dobře se dnes vyspěte. Zítra v 8:40 pak společně Letní florbalové soustředění 2013 odstartujeme.

I letos se můžete těšit na spoustu nových florbalových cvičení a zážitků, kino, bazén, táborák, přespání v tělocvičně, přátelské utkání s TJ Znojmo, závěrečné soutěže a pěkné dárky.                                                                                                        

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

sezona 2012/2013

I o letošních letních prázdninách je naplánováno florbalové soustředění (jako příměstský tábor
pod DDM Miroslav) pro naše mladé florbalisty. Tentokrát proběhne v termínu od 12. do 17. srpna a to
pro žáky 1.-9. třídy.
 

Trenéři: Miroslav Fojtík, druhý bude ještě upřesněn

Cena: 870 Kč

Začátek každého dne bude v osm hodin ráno a konec ve čtyři hodiny odpoledne. (Přesné časy až v závazných přihláškách. Přizpůsobí se dojíždějícím.)

Tréninky budou probíhat ve školní tělocvičně a na hřišti za školou. Obědy na OÚ v Božicích. Na každý den zajištěny sprchy.

V ceně: 5 x oběd, pití na všechny dny, pečivo k táboráku, 1x snídaně, návštěva bazénu v Božicích, přátelské utkání, odměny spojené s ukončením soustředění a trenéři.

Kapacita tábora je omezena na 14 dětí. Přihlášky získáte od trenéra Miroslava Fojtíka.

 

Na to, jak soustředění vypadalo v minulém roce, se můžete podívat níže.

 

 

____________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Letní soustředění - starší žáci                                                                            Hlavní vedoucí: Miroslav Fojtík
20. 8. - 25.8.                                                                                                          Druhý trenér: Vojtěch Svatoš

 

Káždý večer zde najdete krátké shrnutí celého dne i s fotografiemi...

Jídelní lístek na celý týden:

https://www.bozice.cz/wp-content/uploads/2010/12/J%C3%ADdeln%C3%AD%C4%8Dek-20-24-8-2012.pdf

 

Všechny fotografie ve větším rozlišení naleznete již nyní ve fotogalerii. Videa z celého týdne pak v nejbližší době ve videogalerii.


Sobota 25. 8. 2012

Poslední den tohoto soustředění. Jako takový jsme si ho užili bez náročného tréninku. Místo něj si všichni zasoutěžili v dovednostech, které celý týden zdokonalovali. Na úplný závěr jsme zhodnotili soustředění a rozdali si diplomy a dárky.

I po tomto soustředění mohu mladší část našeho týmu pochválit. Všichni se celý týden snažili, a tak většinu času nebránilo nic tomu, aby si soustředění naplno všichni užili.

 

 

Pátek 24. 8. 2012

Páteční dopoledne bylo posledním tréninkovým dopolednem. Proto jsme se také zaměřili na činnosti, které jsme ještě neprocvičovali, a na chyby, které nám ukázal středeční přátelský turnaj. Po posledním táborovém obědě, který byl opět vynikající, jsme vyrazili na přátelskou turnajovou odvetu do Znojma. Zde jsme si po příjezdu prošli znojemské uličky. S hráči TJ Znojmo jsme turnaj odehráli na velkém hřišti, s mantinely a ve hře 5+1. S těmito novinkami se naši hráči vyrovnali dobře a naučili se spoustu nových věcí a situací.

 

 

 

Čtvrtek 23. 8. 2012

Vstali, protáhli a nasnídali jsme se. Před dalším vynikajícím obědem pak zbyl čas ještě na trénink techniky a nahrávek. Po odpoledním odpočinku jsme se protáhli na umělce a pokračovali v trénování.

 

 

Středa 22. 8. 2012
Středeční dopoledne jsme strávili přátelským turnajem, na který k nám dorazili florbalisté z TJ Znojmo. Po něm jsme šli společně na oběd a my na pár hodin domů. Sešli jsme se opět večer, kdy jsme si užili atmosféru táboráku. Na zpáteční cestě do tělocvičny musely děti z Božic i ze Znojma projít stezkou odvahy. Poté už nic nebránilo potřebnému spánku.

 

 

Úterý 21. 8. 2012

Druhý den soustředění byl trošku odlišný od toho prvního. Místo hry na rozehřátí jsme si šli zaběhat. Počasí nám dovolilo i to, abychom venku provedli i nezbytné protažení před celým dnem. Dopolední tréninková jednotka byla zaměřená na nahrávku a práci s florbalkou. Na obědě v obecní jídelně jsme si znovu pochutnali. Odpolední odpočinek dnes proběhl v propůjčené místnosti na fotbalovém hřišti. Během něj jsme si prohlédli utkání florbalového mistrovství. Odpolední trénink byl věnován hernímu systému. Po něm jsme se odreagovali v místním bazénu.

 

 


 

Pondělí 20. 8. 2012

První den soustředění. Po úvodních slovech a seznámení jsme začali s tréninkem. Zopakovali jsme si základní věci a šli na oběd. Po tom jsme strávili chvíle odpočinku při filmu v božickém kině Marta. Tyto chvíle byly příjemné nejen díky hezkému prostředí, ale také díky chladu, který tu byl. Ten se nám v těchto horkých dnech hodil. Ještě než jsme šli domů, potrénovali jsme, zahráli si a uklidili po sobě.

 

 


 

 

 

 

Nedělě 19. 8. 2012

Zítra první den soustředění. Nezapomeňte na nic, co si máte vzít s sebou...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letní soustředění - starší žáci                                                                            Hlavní vedoucí: Miroslav Fojtík
6. 8. - 11.8.                                                                                                          Druhý trenér: Vojtěch Svatoš

 

Káždý večer zde najdete krátké shrnutí celého dne i s fotografiemi...

Jídelní lístek na celý týden:

https://www.bozice.cz/wp-content/uploads/2010/12/J%C3%ADdeln%C3%AD%C4%8Dek-6-10-8-2012.pdf

 

Všechny fotografie ve větším rozlišení naleznete již nyní ve fotogalerii. Videa z celého týdne pak v nejbližší době ve videogalerii.

 

sobota 8. 8.

Poslední den letošního soustředění starších žáků. Celé dopoledne probíhaly soutěže v různých dovednostech. Nechyběla také hra a předání dárků. Všichni jsme ohodnotili soustředění a rozloučili se.

Za trenéry mohu všechny hráče pochválit jak za chování, tak výkon, který celý týden předváděli.

 

Výsledky soutěží

Celotýdenní turnaj v přestřelce         Vojtěch Maruštík, Roman Šob

Hráči

    Driblink na tyčce                                1. Matěj Štunc; 2. Radek Šob; 3. David Hájek
    Driblink na čepeli                                1. Matěj Zifčák; 2.-4. Luboš Petráš, Radek Šob, Lucie Zedníčková
    Nahrávky                                           1. Matěj Zifčák; 2. Matěj Štunc; 3.-4. Rostislav Tomášek, Radek Šob
    Obloučky na cíl                                   1. Matěj Štunc; 2. Radek Šob; 3. Luboš petráš
    Král střelců                                        1. Rostislav Tomášek; 2. Radek Šob
    Nájezdy                                             1. Rostislav Tomášek; 2. David Hájek; 3. Lucie Zedníčková
    Střely                                                 1. Radek Šob; 2. Rostislav Tomášek


Brankaři

    Hody o zeď (2 míčky)                        1. Roman Šob; 2. Petr Řihák
    Hod na cíl                                         1. Roman Šob; 2. Petr Řihák
    Král střelců                                       1. Petr Řihák; 2. Roman Šob
    Nájezdy                                            1. Roman Šob; 2. Petr Řihák
    Střely                                                1. Roman Šob; 2. Petr Řihák

 

 

Rychlost střel                                        tah (km/h)                               příklep (km/h)
    David Hájek                                        48                                            56
    Vojtěch Maruštík                                 86                                           82
    Matěj Zifčák                                        68                                            61
    Matěj Štrunc                                       52                                            68
    Radek Šob                                         58                                            59
    Lucie Zedníčková                                48                                             51
    Luboš Petráš                                     55                                            69
    Rostislav Tomášek                             51                                             58

Rychlost hodu (km/h)
    Roman Šob                        58
    Petr Řihák                          55
 

 

 

pátek 8. 8.

Páteční den byl ve znamení přátelského utkání v Miroslavi. Dopoledne jsme zahájili rozběháním  a protažením. Následoval trénink zaměřený na střelu a hru 3+1. Po obědě už jsme vyrazili na odpolední utkání, které se odehrálo v tělocvičně miroslavské školy. Před ním byl čas ještě na odpočinek a procházku v ulicích Miroslavi.
V utkání jsme si vyzkoušeli všechny věci, které jsme během týdne trénovali. Nechyběla ani soutěž v nájezdech.

 

středa 8. 8.  a čtvrtek 9. 8. 2012

Jako každé dopoledne jsme se snažili zdokonalit své florbalové dovednosti. Po obědě jsme se tentokrát rozešli domů, ale sešli se ještě jednou večer. Od šesti do osmi jsme totiž měli další část tréninku. Pak už byl na řadě jen odpočinek při táboráku. Ranní budíček byl pro někoho sice těžký, ale po snídani a sprše už probíhal den stejným způsobem jako ty předešlé. Odpoledne jsme si opět zpestřili trénink  umělkou. Tentokrát při nohejbalu a házené.

 

 

 

 

 

 

úterý 7. 8. 2012

Po dnešním rozběhání a protažení jsme tréninkové dopoledne začali fotbalem na umělce. Poté už následovalo několik cvičení v tělocvičné. Oběd nás opět nasytil a po odpočinku a  sprše byl na řadě kondiční trénink. Po něm jsme se zregenerovali v bazénu a po závěrečné hře jsme se rozešli domů.

 

pondělí 6. 8. 2012

První den soustředění. Po úvodních slovech jsme se rozběhali a začali trénovat. Na obědě jsme si všichni pochutnali a po poledním klidu jsme pokračovali v tréninku. Ten jsme odpoledne proložili nohejbalem na umělce za školou. Na závěr celého dne jme důkladně protáhli celé tělo, aby mu nic nebránilo v dalších výkonech.
 

nedělě 5. 8. 2012      

Zítra první den soustředění. Nezapomeňte si vzít vše potřebné!                                                                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                    

I letos proběhne letní florbalové soustředění pro žákovské kategorie našeho týmu. Tentokrát ve dvou termínech:     

6. 8. – 11. 8.        6. – 9. třída  
20. 8. – 25. 8       1. – 5. třída 

Hlavní vedoucí: Miroslav Fojtík
Druhý trenér: Vojtěch Svatoš

Více informací a přihlášky u hlavního vedoucího. Počet dětí na soustředění omezen!

 

Jak vypadalo soustředění v minulém roce: https://fbc-bozice.webnode.cz/news/letni-soustredeni-zaku

PODPORUJÍ NÁS

OBEC BOŽICE        LÉKÁRNY HYTYCH        ŠTRUNCOVI        DVOŘÁKOVI       ROBÍŠKOVI      TUROŇOVI