Pátí v okrese


Po středečním postupu z okrskového kola v Tasovicích jeli naši nejmladší florbalisté bojovat o postup do krajského kola. Ve Znojmě se potkali s dalšími pěti týmy, které si své místo na okresním kole poháru ČFbU 1.-5. tříd vybojovaly ve svých okrskových kolech.

Naším hlavním cílem bylo, aby si tento postup hráči užili a aby dostali ve větší míře (než v Tasovicích) příležitost mladší hráči z týmu. Výsledkový cíl byla alespoň jedna výhra a remíza. A když by se dařilo, tak postup do kraje.

A nutno dodat, že postupové naděje žili po celý turnaj. Hned v prvním zápase naše nejstarší část týmu dokázala rozhodnout zápas proti ZŠ Mládeže. Do této silné skupinky patří i Terezka Holečková, jediná dívka okresního kola.
Poté náš tým získal ještě další body za vítězství nad ZŠ Břežany. Výsledkový cíl naši nejmladší tedy překonali. Ztráta vedení v posledních minutách nad ZŠ Kravsko nakonec naše hráče stála třetí místo. Celkově tak skončili po napínavých dvoudenních bojích pátí v okrese.

Hráči si, alespoň doufám, tento téměř celodenní výlet užili. Velkou váhu má, a to hlavně do budoucích let, že bylo možné v našich utkáních zhlédnout i souboje druháka s páťákem. A mnohdy i vítězné pro naši velmi mladé hráče.
Starší spoluhráči své mladší kamarády v tomto počínání podporovali. Svůj čas na hřišti pak dokázali využít natolik dobře, že se tento věkový rozdíl na výsledku neprojevil.

Gratulace patří tedy všem florbalistům, kteří se tohoto nového poháru zúčastnili. Jak za výsledek, tak za celkové počínání a přístup na hřišti i mimo něj!

Sestava: Burget T., Havlíček J., Hlušek P., (Hoff M.), Holečková T., Horáček R., Jandásek Š., Jedlička M., Kročil M., Povolný V., Rapčan B., Řezáč L., Zoufalý V.  

 

Na níže uvedených fotografiích můžete vidět zahájení turnaje, každé odehrané utkání a slíbenou odměnu. Ve fotogalerii pak všechny fotografie z obou turnajů.

Na stránkách turnaje můžete nalézt profil našeho týmu a výsledky jednotlivých turnajů: https://www.mladeznickyflorbal.cz/2012cfbu

 

                                                                                                                                          Za tým Fbc Panthers Božice
                                                                                                                                          Miroslav Fojtík

 

 

 

 

Diskuze

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

PODPORUJÍ NÁS

OBEC BOŽICE        LÉKÁRNY HYTYCH        ŠTRUNCOVI        DVOŘÁKOVI       ROBÍŠKOVI      TUROŇOVI