Vítězství starších žáků

Znojemská florbalová liga

Na úspěšný víkend elévů a mladších žáků navázali i žáci starší. V pondělí totiž odehráli svůj třetí zápas ve Znojemské florbalové lize 8. a 9. tříd. Tentokrát se utkání odehrálo v Městské sportovní hale Znojmo (Manhattan). Jejich soupeřem byl tým ze ZŠ Václavské nám. Utkání se odvíjelo slibně, když se naši florbalisté dostali do vedení 4:1. Tempo se jim však nepodařilo udržet a po první půli byl stav téměř vyrovnaný. Rozprava trenéra a brankaře během přestávky však vybudila tým k tomu, aby pokračoval v tempu ze začátku utkání. Kromě střel, kterými se hráči prosadili z poloviny hřiště, se ujalo i několik velmi pěkných kombinací.

Toto utkání bylo přeloženo z dřívějšího termínu. Změna ale našim florbalistům neuškodila. Vybojovali si první vítězství v této lize. A to hned v poměru 22:12.

Gratulujeme a přejeme další úspěšné zápasy!